Aktualności

Zimowe Szaleństwo w REDARZE!

Teraz Jesteśmy Otwarci Również w Niedzielę

Zapraszamy naszych klientów do lokalu 34A w godzinach 10:00 – 18:00.

Dłuższe Godziny Otwarcia w Soboty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wydłużyliśmy pracę naszego kantoru w lokalu 33 o godzinę. Pozostaje on czynny w godzinach:

9:00 – 18:00

Nowe 500 Tenge

Kazachstan wprowadził do obiegu nowy wzór banknotu 500 tenge. Nie podano jednak informacji, czy wcześniejsze wersje będą wycofywane.

4 Nowe Waluty

W związku z dbaniem o naszą reputację kantoru oferującego najszerszy wybór walut w Polsce, wprowadziliśmy 4 kolejne waluty:

  • dinary bahrajskie
  • riale irańskie
  • peso kolumbijskie
  • leje mołdawskie

Te i pozostałe 62 waluty staramy się mieć zawsze dostępne od ręki. Pozostałe waluty z całego świata są dostępne na specjalne zamówienie.

Okolicznościowe 2000 Somów Kirgiskich

W 25-tą rocznicę wprowadzenia własnej waluty narodowej, soma kirgiskiego, wydano nowy banknot okolicznościowy.

Okazjonalne 5000 Wonów Koreańskich

Korea Północna wydała przedrukowany banknot 5000 wonowy, który upamiętnia 100 rocznicę urodzin Kim Jong Sunk, pierwszej żony Kim Il-Sunga.

Okazjonalne 500 Dramów Armeńskich

Pod koniec listopada Armenia wypuści nowy banknot okazjonalny o nominale 500 dramów. Przedstawia on Arkę Noego, która zatrzymała się na górze Ararat w historycznej Armenii (dzisiejsza Turcja). Banknot w broszurze ma kosztować 1700 dramów.

Nowy Nominał Wenezuelskiego Bolivara

W związku z szalejącą w tym kraju hiperinflacją, Wenezuela wydała nowy, najwyższy dotąd nominał o wysokości 100 tysięcy bolivarów.

Nowe 10 Dolarów Australijskich

20 września 2007r. Reserve Bank of Australia wprowadził do obiegu nowy banknot 10-cio dolarowy ze zmodernizowanej serii polimerowej. Poprzedni wzór pozostaje ważnym środkiem płatniczym. Do tej pory z tej samej serii wydano tylko banknot 5-cio dolarowy.

Nowe 10 Funtów Brytyjskich

14 września 2017r., w dwusetną rocznicę śmierci Jane Austin, bank Anglii wprowadził do obiegu nowy banknot polimerowy o nominale 10 funtów. Poprzednia, papierowa wersja nadal pozostaje w obiegu.