Kursy Walut

Jesteśmy dumni, że oferujemy Państwu waluty w najlepszych cenach

KURSY HURTOWE OD 5000PLN

  • Ceny hurtowe obowiązują przy transakcjach POWYŻEJ 5000PLN
  • Transakcje w cenach hurtowych realizujemy BEZ REZERWACJI wyłącznie w naszej Centrali obok hotelu METROPOL. Dla innych oddziałów WYMAGANA jest rezerwacja telefoniczna
  • Ceny hurtowe można zarezerwować przez telefon na maksymalnie 1 GODZINĘ
  • Prezentowane kursy NIE DOTYCZĄ drobnych, zniszczonych nominałów lub banknotów starszych emisji
  • W przypadku INNYCH WALUT prosimy o kontakt telefoniczny
ID
FLAGA
KRAJ I WALUTA
KOD
KUPUJEMY
SPRZEDAJEMY
1USA - DolarUSD4,14,13
2EuroEUR4,574,6
3W. Brytania - FuntGBP5,485,515
4Szwajcaria - FrankCHF4,414,44
5Pozostałe waluty22 602 22 20

KURSY DETALICZNE

  • Ceny detaliczne obowiązują dla każdej transakcji i są takie same w każdym oddziale firmy REDAR
  • Ze względu na częste zmiany możliwa jest telefoniczna rezerwacja kursu, która obowiązuje przez 1 godzinę na czas dojazdu klienta
  • Wszystkie kursy aktualizowane są automatycznie w czasie rzeczywistym, lecz mogą występować opóźnienia w pracy serwera

W celu szybszego znalezienia wybranej waluty skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie (kraj, waluta lub kod):

ID
FLAGA
KRAJ I WALUTA
KOD
KUPUJEMY
SPRZEDAJEMY
1USA - DolarUSD4,0854,14
2USA - Banknoty 1 DolaroweUSD 1$4,0854,24
3EuroEUR4,564,615
4W. Brytania - FuntGBP5,4655,54
5Szwajcaria - FrankCHF4,394,455
6Afganistan - AfganiAFN00
7Afryka Środkowa - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,00490,0056
8Afryka Zachodnia - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
9Albania - LekALL0,0380,0399
10Algieria - DinarDZD0,01760,0205
11Angola - KwanzaAOA0,00390,00545
12Anguilla - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
13Antigua i Barbuda - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
14Antyle Holenderskie - GuldenANG2,062,29
15Arabia Saudyjska - RialSAR1,0051,095
16Argentyna - PesoARS0,01960,0392
17Armenia - DramAMD0,00840,0091
18Aruba - FlorinAWG2,062,29
19Australia - DolarAUD2,8342,894
20Azerbejdżan - ManatAZN2,1752,42
21Bahamy - DolarBSD3,714,12
22Bahrajn - DinarBHD9,8210,91
23Bangladesz - TakaBDT0,03840,0432
24Barbados - DolarBBD1,842,04
25Belize - DolarBZD1,842,04
26Benin - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
27Bermudy - DolarBMD3,694,1
28Bhutan - NgultrumBTN0,03790,0433
29Białoruś - RubelBYN1,341,5
30Birma (Mjanma) - KiatMMK0,002320,00255
31Boliwia- BolivianoBOB0,5390,599
32Bośnia i Hercegowina - Marka WymienialnaBAM2,322,44
33Botswana - PulaBWP0,3170,352
34Brazylia - RealBRL0,7460,822
35Brunei - DolarBND2,732763,0364
36Bułgaria - LewBGN2,312,385
37Burkina Faso - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
38Burundi - FrankBIF0,001240,00144
39Chad - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,00490,0056
40Chile - PesoCLP0,005050,00555
41Chiny - JuanCNY0,6080,647
42Chorwacja - KunaHRK0,5980,625
43Curaçao - GuldenANG2,062,29
44Czarnogóra - EuroEUR4,564,615
45Czechy - KoronaCZK0,18570,1895
46Dania - KoronaDKK0,60920,6184
47Dominika - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
48Dominikana - PesoDOP0,0740,078
49Dżibuti - FrankDJF0,01620,0185
50Egipt - FuntEGP0,2740,299
51Ekwador - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
52Erytrea - NakfaERN00
53Etiopia - BirrETB0,07440,0827
54Falklandy - FuntFKP00
55Fidżi - DolarFJD1,711,9
56Filipiny - PesoPHP0,0720,08
57Gabon - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,00490,0056
58Gambia - DalasiGMD0,07780,0855
59Ghana - CediGHS0,5890,654
60Gibraltar - FuntGIP4,965,51
61Grenada - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
62Gruzja - LariGEL1,3751,475
63Guernsey - FuntGGP00
64Gujana - DolarGYD0,01340,0153
65Gwatemala - QuetzalGTQ0,5350,589
66Gwinea - Frank GNF0,0002730,000319
67Gwinea Bissau - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
68Gwinea Równikowa - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,00490,0056
69Haiti - GourdeHTG0,0240,0281
70Honduras - LempiraHNL0,1170,134
71Hongkong - DolarHKD0,5020,528
72Indie - RupiaINR0,04660,052
73Indonezja - RupiaIDR0,0002730,000299
74Irak - DinarIQD0,002260,00254
75Iran - RialIRR0,0000190,000029
76Irlandia Północna - FuntNIP00
77Islandia - KoronaISK0,02870,0318
78Izrael - SzekelILS1,1951,285
79Jamajka - DolarJMD0,02640,029
80Japonia - JenJPY0,0350,0366
81Jemen - RialYER0,003280,00493
82Jersey - FuntJEP00
83Jordania - DinarJOD5,86,09
84Kajmany - DolarKYD4,444,94
85Kambodża - RielKHR0,000960,00106
86Kamerun - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,00490,0056
87Kanada - DolarCAD3,183,247
88Karaiby Wschodnie - DolarXCD1,521,67
89Katar - RialQAR1,051,16
90Kazachstan - TengeKZT0,00850,0094
91Kenia - SzylingKES0,03720,0398
92Kirgistan - SomKGS0,0460,0508
93Kiribati - Dolar australijskiAUD2,8342,894
94Kolumbia - PesoCOP0,001040,00114
95Komory - FrankKMF0,00650,0074
96Kongo - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,00490,0056
97Kongo, Dem. Rep. - FrankCDF0,0010,0012
98Korea Południowa - WonKRW0,003080,0034
99Korea Północna - WonKPW00
100Kosowo - EuroEUR4,564,615
101Kostaryka - ColonCRC0,006420,00706
102Kuba - PesoCUP00
104Kuwejt - DinarKWD12,213,55
105Laos - KipLAK0,0003640,000401
106Lesotho - LotiLSL0,1840,21
107Liban - FuntLBP0,000050,00094
108Liberia - DolarLRD0,01890,0216
109Libia - DinarLYD0,6250,715
110Liechtenstein - Frank szwajcarskiCHF4,394,455
111Macedonia - DenarMKD0,07370,0777
112Madagaskar - AriaryMGA0,0010,0011
113Makau - PatacaMOP0,4620,513
114Malawi - KwachaMWK0,003030,00353
115Malediwy - RupiaMVR0,2770,307
116Malezja - RinggitMYR0,8850,985
117Mali - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
118Maroko - DirhamMAD0,4360,465
119Mauretania - OuguiyaMRU0,06580,0768
120Mauritius - RupiaMUR0,0980,103
121Meksyk - PesoMXN0,2030,215
122Mikronezja - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
123Mołdawia - LejMDL0,2180,239
124Mongolia - TugrikMNT0,001260,0014
125Montserrat - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
126Mozambik - MeticalMZN0,04380,0501
127Namibia - DolarNAD0,2640,29
128Nauru - Dolar australijskiAUD2,8342,894
129Nepal - RupiaNPR0,03430,0377
130Niger - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
131Nigeria - NairaNGN0,006930,00792
132Nikaragua - CordobaNIO0,0930,104
133Niue - Dolar nowozelandzkiNZD2,62,76
134Norwegia - KoronaNOK0,45150,4587
135Nowa Kaledonia - Frank CFPXPF0,03450,0383
136Nowa Zelandia - DolarNZD2,62,76
137Oman - RialOMR10,711,25
138Pakistan - RupiaPKR0,02090,0232
139Palau - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
140Panama - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
141Papua Nowa Gwinea - KinaPGK0,80,91
142Paragwaj - GuaraniPYG0,0004660,000525
143Peru - SolPEN1,1151,168
144Polinezja Francuska - Frank CFPXPF0,03450,0383
145Republika Południowej Afryki - RandZAR0,250,275
146Republika Środkowoafrykańska - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,00490,0056
147Rosja - RubelRUB0,05160,0544
148Rumunia - LejRON0,9090,963
149Rwanda - FrankRWF0,002380,00278
150Saint Kitts i Nevis - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
151Saint Lucia - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
152Saint Vincent i Grenadyny - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,521,67
153Samoa - TalaWST1,071,23
154Senegal - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
155Serbia - DinarRSD0,03870,0407
156Seszele - RupiaSCR0,3050,337
157Sierra Leone - LeoneSLL0,000210,00025
158Singapur - DolarSGD2,823,03
159Sint Maarten - Gulden ANG2,062,29
160Somalia - SzylingSOS00
161Sri Lanka - RupiaLKR0,02140,0234
162Suazi (Eswatini) - LilangeniSZL0,1850,211
163Sudan - FuntSDG00
164Sudan Południowy - FuntSSP00
165Surinam - DolarSRD0,150,169
166Syria - FuntSYP0,0001640,000327
167Szkocja - FuntSCP00
168Szwecja - KoronaSEK0,43020,4377
169Tadżykistan - SomoniTJS0,350,39
170Tajlandia - BatTHB0,1230,131
171Tajwan - DolarTWD0,1330,148
172Tanzania - SzylingTZS0,001780,00196
173Timor Wschodni - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
174Togo - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
175Tonga - Pa'angaTOP1,231,4
176Trynidad i Tobago - DolarTTD0,3640,424
177Tunezja - DinarTND1,391,485
178Turcja - LiraTRY0,3190,34
179Turkmenistan - ManatTMT00
180Turks i Caicos - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
181Tuvalu - Dolar australijskiAUD2,8342,894
182Uganda - SzylingUGX0,0007040,000822
183Ukraina - HrywnaUAH0,14350,148
184Urugwaj - PesoUYU0,0840,094
185Uzbekistan - SumUZS0,0003620,0004
186Vanuatu - VatuVUV0,03160,0352
187Wallis i Futuna - Frank CFPXPF0,03450,0383
188Wenezuela - Bolivar soberanoVES00
189Węgry - ForintHUF0,012550,01305
190Wietnam - DongVND0,0001820,000195
191Wybrzeże Kości Słoniowej - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,00560,00629
192Wyspa Man - FuntIMP00
193Wyspa św. Heleny - FuntSHP00
194Wyspy Marshalla - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
195Wyspy Owcze - KoronaFKK0,6120,616
196Wyspy Salomona - DolarSBD0,390,44
197Wyspy św. Tomasza i Książęca - DobraSTN0,1480,167
198Wyspy Zielonego Przylądka - EscudoCVE0,04160,0458
199Zambia - KwachaZMW0,2290,251
200Zimbabwe - Dolar amerykańskiUSD4,0854,14
201Zjednoczone Emiraty Arabskie - DirhamAED1,121,176