Kursy w Oddziale III – Przejście podziemne pod Rondem Dmowskiego, lokal 34A

kantor warszawa centrum
kantor warszawa

Oddział III

Przejście podziemne przy Rotundzie PKO
(Rondo Dmowskiego – skrzyżowanie al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej)
obok stacji Metro Centrum, Lokal 34A

Telefon:
22 602 22 20

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10:00-18:00


KURSY DETALICZNE

  • Ze względu na częste zmiany możliwa jest telefoniczna rezerwacja kursu, która obowiązuje przez 1 godzinę na czas dojazdu klienta
  • Wszystkie kursy aktualizowane są automatycznie w czasie rzeczywistym, lecz mogą występować opóźnienia w pracy serwera

W celu szybszego znalezienia wybranej waluty skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie (kraj, waluta lub kod):

ID
FLAGA
KRAJ I WALUTA
KOD
KUPUJEMY
SPRZEDAJEMY
1USA - DolarUSD4,2454,315
2USA - Banknoty 1 DolaroweUSD 1$4,2454,415
3EuroEUR4,544,61
4W. Brytania - FuntGBP5,335,415
5Szwajcaria - FrankCHF4,424,49
6Albania - LekALL0,03810,04
7Australia - DolarAUD3,0023,067
8Białoruś - RubelBYN1,261,39
9Brazylia - RealBRL0,9280,99
10Bułgaria - LewBGN2,3332,402
11Chiny - JuanCNY0,6190,643
12Chorwacja - KunaHRK0,6140,624
13Czechy - KoronaCZK0,18310,1876
14Dania - KoronaDKK0,60850,6155
15Gruzja - LariGEL1,4751,565
16Indie - RupiaINR0,05110,0565
17Islandia - KoronaISK0,03090,0332
18Izrael - SzekelILS1,211,3
19Japonia - JenJPY0,0330,0343
20Kanada - DolarCAD3,3253,42
21Korea Południowa - WonKRW0,003480,00365
22Meksyk - PesoMXN0,2250,2365
23Norwegia - KoronaNOK0,44450,4515
24Nowa Zelandia - DolarNZD2,6752,885
25Republika Południowej Afryki - RandZAR0,2670,283
26Rosja - RubelRUB0,04780,0573
27Rumunia - LejRON0,9240,951
28Singapur - DolarSGD2,963,17
29Szwecja - KoronaSEK0,42920,4357
30Tajlandia - BatTHB0,12650,1325
31Turcja - LiraTRY0,2680,286
32Ukraina - HrywnaUAH0,10,123
33Węgry - ForintHUF0,011530,01193
34Zjednoczone Emiraty Arabskie - DirhamAED1,1611,217