Kursy w Oddziale III – Przejście podziemne pod Rondem Dmowskiego, lokal 34A

kantor warszawa centrum
kantor warszawa

Oddział III

Przejście podziemne przy Rotundzie PKO
(Rondo Dmowskiego – skrzyżowanie al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej)
obok stacji Metro Centrum, Lokal 34A

Telefon:
22 602 22 20

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 10:00-18:00


KURSY DETALICZNE

  • Ze względu na częste zmiany możliwa jest telefoniczna rezerwacja kursu, która obowiązuje przez 1 godzinę na czas dojazdu klienta
  • Wszystkie kursy aktualizowane są automatycznie w czasie rzeczywistym, lecz mogą występować opóźnienia w pracy serwera

W celu szybszego znalezienia wybranej waluty skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie (kraj, waluta lub kod):

ID
FLAGA
KRAJ I WALUTA
KOD
KUPUJEMY
SPRZEDAJEMY
1USA - DolarUSD4,5854,66
2USA - Banknoty 1 DolaroweUSD 1$4,5854,76
3EuroEUR4,5854,735
4W. Brytania - FuntGBP5,5355,615
5Szwajcaria - FrankCHF4,7754,855
6Albania - LekALL0,04020,0422
7Australia - DolarAUD3,1673,235
8Białoruś - RubelBYN1,641,815
9Brazylia - RealBRL0,8940,956
10Bułgaria - LewBGN2,4072,479
11Chiny - JuanCNY0,650,683
12Chorwacja - KunaHRK0,6340,648
13Czechy - KoronaCZK0,18920,1949
14Dania - KoronaDKK0,6270,633
15Gruzja - LariGEL1,7051,825
16Indie - RupiaINR0,05530,058
17Islandia - KoronaISK0,03140,0337
18Izrael - SzekelILS1,331,4
19Japonia - JenJPY0,03360,0352
20Kanada - DolarCAD3,5423,611
21Korea Południowa - WonKRW0,003470,00372
22Meksyk - PesoMXN0,2340,2465
23Norwegia - KoronaNOK0,46750,4745
24Nowa Zelandia - DolarNZD2,783
25Republika Południowej Afryki - RandZAR0,2630,282
26Rosja - RubelRUB0,06130,0728
27Rumunia - LejRON0,9560,984
28Singapur - DolarSGD3,183,35
29Szwecja - KoronaSEK0,44820,4545
30Tajlandia - BatTHB0,13050,1355
31Turcja - LiraTRY0,2570,272
32Ukraina - HrywnaUAH0,1060,113
33Węgry - ForintHUF0,011990,01235
34Zjednoczone Emiraty Arabskie - DirhamAED1,2441,307