Kursy Walut

Jesteśmy dumni, że oferujemy Państwu waluty w najlepszych cenach

KURSY HURTOWE OD 5000PLN

  • Ceny hurtowe obowiązują przy transakcjach POWYŻEJ 5000PLN
  • Transakcje w cenach hurtowych realizujemy BEZ REZERWACJI wyłącznie w naszej Centrali obok hotelu METROPOL. Dla innych oddziałów WYMAGANA jest rezerwacja telefoniczna
  • Ceny hurtowe można zarezerwować przez telefon na maksymalnie 1 GODZINĘ
  • Prezentowane kursy NIE DOTYCZĄ drobnych, zniszczonych nominałów lub banknotów starszych emisji
  • W przypadku INNYCH WALUT prosimy o kontakt telefoniczny
Kraj i Waluta
Kod
Kupujemy
Sprzedajemy
1USA - DolarUSD3,933,95
2EuroEUR4,6164,635
3W. Brytania - FuntGBP5,3515,38
4Szwajcaria - FrankCHF4,2554,285
5Pozostałe waluty22 602 22 20

KURSY DETALICZNE

  • Ceny detaliczne obowiązują dla każdej transakcji i są takie same w każdym oddziale firmy REDAR
  • Ze względu na częste zmiany możliwa jest telefoniczna rezerwacja kursu, która obowiązuje przez 1 godzinę na czas dojazdu klienta
  • Wszystkie kursy aktualizowane są automatycznie w czasie rzeczywistym, lecz mogą występować opóźnienia w pracy serwera

W celu szybszego znalezienia wybranej waluty skorzystaj z wyszukiwarki po prawej stronie (kraj, waluta lub kod):

Kraj i Waluta
Kod
Kupujemy
Sprzedajemy
1USA - DolarUSD3,9193,965
2EuroEUR4,6134,66
3W. Brytania - FuntGBP5,345,392
4Szwajcaria - FrankCHF4,2554,305
5Afganistan - AfganiAFN00
6Afryka Środkowa - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,004590,006
7Afryka Zachodnia - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
8Albania - LekALL0,03840,0406
9Algieria - DinarDZD0,01730,0231
10Angola - KwanzaAOA0,002570,00386
11Anguilla - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
12Antigua i Barbuda - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
13Antyle Holenderskie - GuldenANG1,982,42
14Arabia Saudyjska - RialSAR0,9651,051
15Argentyna - PesoARS0,020,04
16Armenia - DramAMD0,00790,0085
17Aruba - FlorinAWG1,742,17
18Australia - DolarAUD2,8262,873
19Azerbejdżan - ManatAZN2,0852,32
20Bahamy - DolarBSD3,554,34
21Bahrajn - DinarBHD8,3710,47
22Bangladesz - TakaBDT0,03690,0462
23Barbados - DolarBBD1,561,95
24Belize - DolarBZD1,571,96
25Benin - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
26Bermudy - DolarBMD3,544,33
27Bhutan - NgultrumBTN0,03650,047
28Białoruś - RubelBYN1,261,57
29Birma (Mjanma) - KiatMMK0,002150,00258
30Boliwia- BolivianoBOB0,4570,571
31Bośnia i Hercegowina - Marka WymienialnaBAM2,3952,505
32Botswana - PulaBWP0,2820,353
33Brazylia - RealBRL0,7380,805
34Brunei - DolarBND2,625482,9172
35Bułgaria - LewBGN2,3642,42
36Burkina Faso - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
37Burundi - FrankBIF0,001190,00159
38Chad - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,004590,006
39Chile - PesoCLP0,004540,00555
40Chiny - JuanCNY0,5750,621
41Chorwacja - KunaHRK0,6070,633
42Curaçao - GuldenANG1,982,42
43Czarnogóra - EuroEUR4,6134,66
44Czechy - KoronaCZK0,1810,1838
45Dania - KoronaDKK0,6180,623
46Dominika - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
47Dominikana - PesoDOP0,07250,076
48Dżibuti - FrankDJF0,01550,0199
49Egipt - FuntEGP0,2630,284
50Ekwador - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
51Erytrea - NakfaERN00
52Etiopia - BirrETB0,06870,0859
53Falklandy - FuntFKP00
54Fidżi - DolarFJD1,51,88
55Filipiny - PesoPHP0,0710,078
56Gabon - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,004590,006
57Gambia - DalasiGMD0,06120,0765
58Ghana - CediGHS0,5220,653
59Gibraltar - FuntGIP4,815,87
60Grenada - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
61Gruzja - LariGEL1,291,38
62Guernsey - FuntGGP00
63Gujana - DolarGYD0,0130,0167
64Gwatemala - QuetzalGTQ0,4080,51
65Gwinea - Frank GNF0,0002420,000323
66Gwinea Bissau - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
67Gwinea Równikowa - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,004590,006
68Haiti - GourdeHTG0,0260,034
69Honduras - LempiraHNL0,1220,155
70Hongkong - DolarHKD0,4830,514
71Indie - RupiaINR0,0470,0535
72Indonezja - RupiaIDR0,0002790,000296
73Irak - DinarIQD0,002160,0027
74Iran - RialIRR0,0000140,000033
75Irlandia Północna - FuntNIP00
76Islandia - KoronaISK0,02760,0303
77Izrael - SzekelILS1,1351,26
78Jamajka - DolarJMD0,02660,0293
79Japonia - JenJPY0,03530,0367
80Jemen - RialYER0,003140,00629
81Jersey - FuntJEP00
82Jordania - DinarJOD5,475,86
83Kajmany - DolarKYD4,265,21
84Kambodża - RielKHR0,0008710,001
85Kamerun - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,004590,006
86Kanada - DolarCAD3,0543,107
87Karaiby Wschodnie - DolarXCD1,311,61
88Katar - RialQAR0,971,08
89Kazachstan - TengeKZT0,00830,0092
90Kenia - SzylingKES0,03680,0391
91Kirgistan - SomKGS0,04650,0558
92Kiribati - Dolar australijskiAUD2,8262,873
93Kolumbia - PesoCOP0,000930,00113
94Komory - FrankKMF0,0070,0088
95Kongo - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,004590,006
96Kongo, Dem. Rep. - FrankCDF0,001070,00147
97Korea Południowa - WonKRW0,003050,00342
98Korea Północna - WonKPW00
99Kosowo - EuroEUR4,6134,66
100Kostaryka - ColonCRC0,005690,00695
101Kuba - PesoCUP00
102Kuba - Peso wymienialneCUC3,354,1
103Kuwejt - DinarKWD11,813,1
104Laos - KipLAK0,0003610,000441
105Lesotho - LotiLSL0,20,254
106Liban - FuntLBP0,000130,0013
107Liberia - DolarLRD0,01590,0204
108Libia - DinarLYD0,520,695
109Liechtenstein - Frank szwajcarskiCHF4,2554,305
110Macedonia - DenarMKD0,07630,0787
111Madagaskar - AriaryMGA0,00080,00102
112Makau - PatacaMOP0,3930,492
113Malawi - KwachaMWK0,00290,00387
114Malediwy - RupiaMVR0,2660,286
115Malezja - RinggitMYR0,8550,96
116Mali - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
117Maroko - DirhamMAD0,4270,468
118Mauretania - OuguiyaMRU0,06460,0861
119Mauritius - RupiaMUR0,0940,1
120Meksyk - PesoMXN0,2030,213
121Mikronezja - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
122Mołdawia - LejMDL0,2020,231
123Mongolia - TugrikMNT0,001230,0015
124Montserrat - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
125Mozambik - MeticalMZN0,03980,052
126Namibia - DolarNAD0,240,294
127Nauru - Dolar australijskiAUD2,8262,873
128Nepal - RupiaNPR0,02670,0334
129Niger - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
130Nigeria - NairaNGN0,006710,00863
131Nikaragua - CordobaNIO0,090,112
132Niue - Dolar nowozelandzkiNZD2,6752,83
133Norwegia - KoronaNOK0,45120,4567
134Nowa Kaledonia - Frank CFPXPF0,03090,0386
135Nowa Zelandia - DolarNZD2,6752,83
136Oman - RialOMR1010,7
137Pakistan - RupiaPKR0,01870,0234
138Palau - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
139Panama - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
140Papua Nowa Gwinea - KinaPGK0,720,94
141Paragwaj - GuaraniPYG0,000460,000574
142Peru - SolPEN11,046
143Polinezja Francuska - Frank CFPXPF0,03090,0386
144Republika Południowej Afryki - RandZAR0,2640,28
145Republika Środkowoafrykańska - Frank Środkowoafrykański CFAXAF0,004590,006
146Rosja - RubelRUB0,05310,0556
147Rumunia - LejRON0,9270,969
148Rwanda - FrankRWF0,002140,00291
149Saint Kitts i Nevis - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
150Saint Lucia - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
151Saint Vincent i Grenadyny - Dolar wschodniokaraibskiXCD1,311,61
152Samoa - TalaWST0,971,27
153Senegal - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
154Serbia - DinarRSD0,0390,041
155Seszele - RupiaSCR0,2980,319
156Sierra Leone - LeoneSLL0,000250,00032
157Singapur - DolarSGD2,692,97
158Sint Maarten - Gulden ANG1,982,42
159Somalia - SzylingSOS00
160Sri Lanka - RupiaLKR0,01880,0208
161Suazi (Eswatini) - LilangeniSZL0,1870,24
162Sudan - FuntSDG00
163Sudan Południowy - FuntSSP00
164Surinam - DolarSRD0,1370,173
165Syria - FuntSYP0,0003140,000628
166Szkocja - FuntSCP00
167Szwecja - KoronaSEK0,45150,4565
168Tadżykistan - SomoniTJS0,310,38
169Tajlandia - BatTHB0,1110,121
170Tajwan - DolarTWD0,1280,144
171Tanzania - SzylingTZS0,001530,00187
172Timor Wschodni - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
173Togo - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
174Tonga - Pa'angaTOP1,121,46
175Trynidad i Tobago - DolarTTD0,3480,464
176Tunezja - DinarTND1,371,515
177Turcja - LiraTRY0,4560,492
178Turkmenistan - ManatTMT00
179Turks i Caicos - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
180Tuvalu - Dolar australijskiAUD2,8262,873
181Uganda - SzylingUGX0,0006690,000892
182Ukraina - HrywnaUAH0,14850,1555
183Urugwaj - PesoUYU0,0830,101
184Uzbekistan - SumUZS0,0003690,000406
185Vanuatu - VatuVUV0,02110,0281
186Wallis i Futuna - Frank CFPXPF0,03090,0386
187Wenezuela - Bolivar soberanoVES00
188Węgry - ForintHUF0,012850,01335
189Wietnam - DongVND0,0001660,000185
190Wybrzeże Kości Słoniowej - Frank Zachodnioafrykański CFAXOF0,004940,00635
191Wyspa Man - FuntIMP00
192Wyspa św. Heleny - FuntSHP00
193Wyspy Marshalla - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
194Wyspy Owcze - KoronaFKK0,5540,677
195Wyspy Salomona - DolarSBD0,340,43
196Wyspy św. Tomasza i Książęca - DobraSTN0,1310,168
197Wyspy Zielonego Przylądka - EscudoCVE0,03780,0462
198Zambia - KwachaZMW0,2390,287
199Zimbabwe - Dolar amerykańskiUSD3,9193,965
200Zjednoczone Emiraty Arabskie - DirhamAED1,0451,095