Oferty pracy

Kasjer Walutowy

Szukamy kandydatów na stanowisko KASJER WALUTOWY

Wyślij swoje CV, lub skontaktuj się z działem HR telefonicznie.

Zadania:

- rejestrowanie transakcji w programie komputerowym

- profesjonalna obsługa klienta

- doradztwo w kwestii wymiany walut

- utrzymywanie poziomu rezerw złotówkowych i dewizowych na stanowisku pracy

Wymagania:

- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

- umiejętność sprawnej obsługi komputera

- zapał i zaangażowanie do pracy

- zdolności analityczne i matematyczny umysł

- uczciwość i wysoka kultura osobista

- mile widziani studenci kierunków zaocznych i absolwenci

Oferujemy:

- umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

- stabilne zatrudnienie

- liczne szkolenia, w tym z rozpoznawania fałszywych znaków pieniężnych i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy

- możliwość rozwoju osobistego

- pracę w zgranym zespole

- możliwość nawiązania ciekawych, międzynarodowych kontaktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kantorredar@gmail.com.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Kalkulator Walutowy dla Zamówień Online

Wymieniaj waluty szybciej i zawsze po najlepszych kursach.
Brak ukrytych opłat i prowizji. KURS VIP nalicza się automatycznie po przekroczeniu 100 zł.

Podane kursy obowiązują przy zamówieniu ONLINE. Po kliknięciu przycisku WYMIEŃ WALUTĘ pojawi się możliwość rezerwacji lub opłacenia zamówienia

Zapłacisz
Otrzymasz
1 =
1 =

Dbamy o Twoją prywatność